Jaguar Döşemelik Kumaş ve Koltuk Modelleri

Jaguar Döşemelik Kumaş ve Koltuk Modelleri

Jaguar döşemelik kumaş modelleri, tay tüyü döşemelik kumaş modellerinden sonra en çok tutulan kumaş cinsidir. Jaguar döşemelik kumaşlar, tay tüyü kumaşlarda olduğu gibi yumuşak süet bir dokuya sahiptir. Bu sebeple koltukta oturulurken rahat dokusuyla rahatsızlık vermez, soft kalitesiyle keyifli bir kullanım sağlar.

Jaguar döşemelik kumaşlar, başlıca kahve tonları, yeşilin birçok tonu ve diğer soft renklerde satılmaktadır. Genelde koltuk takımlarında oturma ve yaslanma yerlerinde düz renk jaguar döşemelik kumaş, minder ve kırlentlerde ise desen baskılı döşemelik kumaş kullanılmaktadır.

Koltuk, kanepe, çekyat başlıca olmak üzere her türlü oturma mobilyalarında kullanılan jaguar döşemelik kumaşlar, berjer, köşe takımı, puf, minder ve diğer aksesuar alanlarında da kullanılır.

Su tutmaz ve kolay temizlenebilir yapıya sahip jaguar döşemelik kumaşlar, uygun ve kaliteli fiyat anlayışıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Sizde jaguar döşemelik kumaş modellerimizle yapılan örnekleri inceleyebilir, ucuz jaguar döşemelik kumaşları kredi kartına 9a varan taksitler satın alabilirsiniz.

Jaguar döşemelik kumaşlarla ilgili daha detaylı bilgi, kaç metre kumaş satın almalısınız, dikkat etmeniz gerekenler nelerdir gibi soruları canlı destek hattımızdan yada whatsapp destek hattından müşteri temsilcilerimize 7/24 sorabilirsiniz.

Şimdi jaguar döşemelik kumaş satın almak için tıklayınız.